DIGITĀLĀ DRUKA

Grāmatu drukai izmantojam digitālo druku. Tā ir ekonomiski izdevīgāka mazu tirāžu drukāšanai, un varam nodrošināt ātrus izpildes termiņus!


DIGITĀLĀ DRUKA

Ražošanas procesi Digitālās drukas ražošanas procesi ir līdzīgi klasiskajai grāmatu drukai. Grāmatas pēc nodrukāšanas tiek ielīmētas vākos (ievākotas) atkarībā no izvēlētā sējuma veida. Mūsdienu tehnoloģijas piedāvā ļoti dažādus grāmatu ievākošanas veidus. Tā var būt iekšlapu ielīmēšana, iekšlapu iešūšana, vāki ar atlokiem, vāki ar apvalku u. c. Katram no šiem veidiem ir arī detalizētāki iedalījumi.


IZMAKSAS

Pateicoties digitālās drukas printeriem, mūsdienās var izdrukāt pat vienu grāmatu, turklāt izmaksas nebūs augstākas par 50 vai 100 grāmatu druku. Jāatzīmē, ka digitālā grāmatu druka ir lētāka un izdevīgāka, ja pasūtīsiet nelielas tirāžas. Tirāžas zem 500 grāmatām noteikti ir izdevīgāk pasūtīt pie mums ‒ digitālajā drukā!


DABAI DRAUDZĪGA DRUKA

Digitālā grāmatu druka ir dabai draudzīga ražošana, jo tās pamatideja ir grāmatu druka pēc nepieciešamības. Rietumos tas ir jau labi zināms teiciens ‒ Print On Demand (druka pēc pieprasījuma). Drukājot grāmatas digitālajā drukā, netiek patērēts vairāk resursu (papīrs, krāsa, elektrība, iepakojums u. c.) kā vien ir vajadzīgs. 


DRUKAS TERMIŅI

Ja visi nepieciešamie faili ir sagatavoti drukai:

mīkstais sējums - 3-4 dienas
cietais sējums - 2 nedēļas.


 .