top of page

Autoru grāmatas internetveikalā www.buki.lv


Sadarbībā ar grāmatu internetveikalu ww.buki.lv mūsu autoriem ir iespēja savus darbus tirgot arī šajā grāmatu internetveikalā. Buki.lv ir grāmatu internetveikals ar plašāko Latvijā izdoto grāmatu sortimentu. Šeit atradīsiet ne tikai jaunākās un pirktākās grāmatas, bet arī visas pārējās, ko izdevniecības izdevušas kādu laiku atpakaļ un veikalu plauktos vairs nav sastopamas. Toties, ja grāmata pieejama izdevniecības noliktavā, tad tā noteikti būs arī www.buki.lv.

Jaunu grāmatu reklamēšana un to pārdošana ir viena no lielākajām problēmām ar ko saskaras jaunie autori. Tāpēc ceram, ka iespēju nokļūt plašajā www.buki.lv sortimentā novērtēs visi mūsu autori!

Ir daži priekšnosacījumi, lai grāmatas tiktu tirgotas www.buki.lv. Pirmkārt, tai ir jābūt pieejamai Rīgā un nepieciešamības gadījumā - nogādātai internetveikala birojā. Otrkārt, autoram jāuzņemas atbildība savlaicīgi informēt www.buki.lv par grāmatas atlikumiem, lai tās izpārdošanas gadījumā, tā tiktu operatīvi izņemta no sortimenta. Treškārt, norēķināšanas ar autoru notiek pēc grāmatas pārdošanas.


Kā redzams, tad šie nosacījumi nav sarežģīti un ir loģiski! Ja ir interese grāmatu tirdzniecībā www.buki.lv, tad droši rakstiet mums uz e-pastu (info@savagramata.lv) un mēs parūpēsimies par pārējo!

Lai izdodas!Comments


bottom of page