top of page

Bērnu grāmatu izdošana

Gandrīz mēs visi bērnībā esam radījuši zīmējumu, rakstījuši stāstus, dzejoļus un pat zīmējuši komiksus. Tāpat kā to tagad dara mūsu bērni, mazie brāļi un māsas un citi mazie radinieki.


Mēs ticam, ka arī bērna radīto saturu un zīmējumus ir vērts izdot grāmatas formātā. Un, kas pats svarīgākais, to izdarīt ir iespējams un tas nemaz nav sarežģīti!


Grāmatas tekstam ir jābūt pārrakstītam dokumenta (populārākais ir Word) formātā. Vai arī, ja gribas saglabāt bērna rokraksta oriģinalitāti, darbi jāieskenē pēc iespējas augstākā kvalitātē. Arī zīmējumus, lai būtu iespējams veikt grāmatas maketēšanu, nepieciešams ieskenēt, tādējādi pārveidojot uz JPG failiem, ar ko maketētajai būtu iespējams strādāt.


Tomēr gadījumā, ja jums šādu iespēju nav, varam palīdzēt arī ar profesionālu darbu ieskenēšanu, bilžu apstrādi un to sagatvošanu maketēšanai.


Bērnu grāmatas, atkarībā no apjoma, vēlmēm un budžeta, iespējams veidot gan mīkstos vai cietos vākos, gan skavotas vai iesietas ar spirāli. Lai labāk izceltos košās zīmējumu krāsas, iekšlapām parasti iesakām izvēlēties krītotu papīru (iespējams gan matēts, gan glancēts).


Tāpat kā visas citas, arī bērnu grāmatas mūsu izdevniecībā iespējams izdot mazās tirāžās. Tie var būt, piemēram, 20 vai 50 eksemplāri, lai pietiktu ģimenei un tuvākajiem draugiem.


Šāda grāmata noteikti būtu brīnišķīga dāvana svētkos gan bērnam, gan viņa radiniekiem!Līdz šim esam izdevuši jau vairākas pašu bērnu zīmētas un rakstītas grāmatas, tādēļ priecāsimies šiem projektiem pievienot arī jūsu grāmatu!


Comments


bottom of page