top of page

Druka nelielā tirāžā

Bieži esam dzirdējuši, ka grāmatu izdošana ir dārga un šim procesam nepieciešami lieli finansiālie ieguldījumi. Tāpat pastāv viedoklis, ka grāmatu iespējams izdot tikai apjomīgā tirāžā un to var atļauties tikai jau zināmi rakstnieki, kuru garadarbu finansēšanu uzņēmies kāds cits. Tomēr tā nav taisnība.
Savas grāmatas izdošana, attīstoties mūsdienu tehnoloģijām, vairs nav nedz sarežģīta, nedz dārga. Galvenais, lai tā būtu sarakstīta un plānotais materiāls, manuskripta formātā, gatavs iesniegšanai izdevniecībā. No savas puses mēs, kā izdevniecība, izdarīsim visu pārējo:

  • veiksim profesionālu teksta rediģēšanu un korektūru;

  • nodrošināsim iekšlapu maketa un vāka noformējuma izstrādi;

  • pasūtīsim druku un sekosim līdzi tās kvalitatīvai izpildei;

  • piegādāsim un, pēc klienta vēlmēm, grāmatu arī izplatīsim.

Lielākā daļa mūsu autoru pasūta nelielas savu grāmatu tirāžas – aptuveni no 50 līdz 100 grāmatām. Bieži tās ir pašu rakstīta dzeja, romāns vai kāds stāstu krājums; daudz izdevumu ir par konkrētas dzimtas vēsturi. Mēs ļoti priecājamies, ka šīs dzimtu atmiņas saglabāsies to nākamajām paaudzēm!

Pēdējā laikā daudzi vēlas izdot arī savas ēdiena gatavošanas pavārgrāmatas. Brīnišķīga ideja, ja vēlaties ar savu pieredzi dalīties ar citiem!


Jāņem vērā, ka neskatoties uz nelielajām tirāžām, ko mēs piedāvājam, tehniskais grāmatu izpildījums noteikti neatpaliek no pilnvērtīgām grāmatām, kādās tās varam redzēt jebkurā grāmatnīcā. Nelielu tirāžu iespējams nodrukāt arī krāsainu, uz kvalitatīva papīra, cietajos vākos un šūtām iekšlapām! Pie tam mūsu tehniskās iespējas ļauj vāka noformējumā izmantot tādas pēcapstrādes metodes, kas agrāk bija pieejamas tikai tradicionālajā ofseta tehnoloģijā, piemēra, zelta vai sudraba follijspiede, pilnīga vai daļēja UV lakas elementu izcelšana, kongrievs un dobspiede. Tas viss jūsu izsapņoto grāmatu padarīts ļoti pievilcīgu un neatkārtojamu!


Vairāk informācijas par iespējamo druku nelielās tirāžās aicinām iegūt mūsu mājaslapā: https://www.savagramata.lv/gramatas-izdosana


コメント


bottom of page