top of page

E-grāmatu un Audio grāmatu izdošana!


Mūsdienās grāmatai jābūt pieejamai visos formātos: papīra, E-grāmata un audio grāmata. Nav iespējams sasniegt visus lasītājus tikai ar vienu vai diviem formātiem. Jūsu grāmata pilnībā neizmantos savu potenciālu, ja tā netiks publicēta visos formātos un netiks publicēta visos kanālos.


Mūsu profesionālā komanda palīdzēs visās tehniskajās niansēs un nodrošinās, ka Jūsu grāmata ir sasniedzama ikvienam lasītājam, neatkarīgi kādam grāmatas formātam viņš dod priekšroku!


Kādu laiku atpakaļ E-grāmata bija modes lieta. Daudzi iegādājās elektroniskās ierīces, kas ļāva izmantot E-grāmatas priekšrocības nedomājot, vai tas ir ērti un vai to turpinās izmantot nākotnē. Pašlaik, E-grāmatas ir palikušas tikai pie pašiem uzticīgākajiem lasītājiem un šis segments ir nostabilizējies.

Latviešu valodā izdotu E-grāmatu popularitāti ierobežo fakts, ka pasaules lielajos E-grāmatu tirdzniecības portālos (piem. Amazon), nevar pārdot E-grāmatas latviešu valodā.


Mūsu izdotās grāmatas mēs izplatām latviešu e-grāmatnīcā las.am. Taču ar laiku mūsu E-grāmatas būs pieejamas arī plašākajā Latvijā izdoto grāmatu internetveikalā www.buki.lv. Viennozīmīgi, E-grāmatām ir savas priekšrocības un arī šīm grāmatām ir savs specifiskais lasītājs!

Audio grāmata ir visstraujāk augošais grāmatu formāts. Pasaulē, 2020. gadā, līdz pat 50% no visām grāmatām bija digitālas (E-grāmata / audio grāmata). Digitālo formātu izstrāde, šķiet, turpinās strauji pieaugt. Tā kā jūsu grāmata tiek publicēta arī kā skaņa, jūs maksimizējat sava darba izplatību un sasniedzat visus potenciālos lasītājus / klausītājus. Īpaši jaunatni, kas pēdējā laikā ir iecienījusi tieši audio failu klausīšanos un austiņas ir jauniešu neatņemams aksesuārs.


Šeit nevar nepieminēt arī ļoti populāros Podcast ierakstus (Spotify platformā), kurus klausās arvien vairāk cilvēku un tādā veidā lietderīgi izmanto savu laiku braucot mašīnā, atpūšoties, vai pat sportojot! Ar audio grāmatu ir līdzīgi – cilvēkiem laika paliek arvien mazāk un visi cenšas to izmantot lietderīgi.


Mūsu mērķis ir palīdzēt jums ne tikai izdot grāmatu, bet arī panākt, ka tā sasniedz pēc iespējas plašāku potenciālo lasītāju / klausītāju loku! Atšķirībā no daudziem citiem izdevējiem, mēs piedāvājam visaptverošu izdevniecības pakalpojumu servisu! Audio grāmatas darbības laiks ir daudz ilgāks nekā drukātās grāmatas – daži pētījumi rāda, ka 75% no iespiestu grāmatu tirdzniecība notiek pirmajos 18 mēnešos pēc to publicēšanas (lai gan, protams, ir izņēmumi), savukārt audio grāmata ieņēmumus gūst vienmērīgāk, sadalot tos piecos vai vairāk gados.


Rakstiet mums uz info@savagramata.lv un mēs jums palīdzēsim realizēt savu sapni un iegūt grāmatu gan fiziskā formā gan digitālā!


Comments


bottom of page