top of page

Grāmata ar atvērtu muguriņu

Mūsdienu modernās tehnoloģijas ļauj grāmatu pēcapstrādi padarīt īpašu un atšķirīgu no parastām iesiešanas metodēm. Atvērtās muguriņas tehnoloģija ir viens no šādiem piemēriem, kur grāmatas muguriņa paliek nenosegta, bet pārējās sējuma īpašības tiek saglabātas.


Šādam sējumam nav ierastās grāmatu muguriņas, kas nozīmē, kas ir redzams atklāts iekšlapu bloks. Tas var būt patiesi pievilcīgs, ja salocīto iekšlapu savienošanai tiek izmantoti, piemēram, krāsaini diegi.


Parasti grāmatu blokus savieno, izmantojot baltu pavedienu, lai tie paliktu neuzkrītoši uz balta papīra. Bet, ja vēlaties, lai jūsu grāmatas muguriņa īpaši izceltos, tad ieteicams izvēlēties diegus, kas kontrastē ar baltajām grāmatas iekšalpām. Šie diegi var būt pieskaņoti vāka dizainam vai kopējam grāmatas stilam.


Viena no svarīgākajām šīs iesiešanas priekšrocībām ir sējuma atvēršanas vieglums, jo grāmatu ir iespējams atvērt pilnīgi plakaniski un tā nevērsies ciet, kā tas mēdz būt ar citiem sējumu veidiem. Turklāt šāda grāmata ir ari loti izturīga, la arī var šķist, ka sējums ir nepilnīgs.


Tā kā grāmatas ar atvērtajām muguriņām ir tik unikālas, pastāv iespēja, ka no visām grāmatnīcu plauktā esošajām grāmatām potenciālais lasītājs ķersies klāt tieši šādam darbam – aiz ziņkārības, lai redzētu, kas slēpjas aiz šī muguriņas. Un tas, ka potenciālajais klients paņems rokās tieši jūsu grāmatu – tas jau ir pusceļš uz panākumiem. Grāmatnīcu plauktos ir simtiem interesantu un skaistu grāmatu, tādēļ izcelties tajos nav viegli, bet grāmata ar atvērto muguriņu noteikti pievērsīs uzmanību.


Iespējamais grāmatas bloka izmērs: no 127 x 127 mm līdz 270 x 380 mm.

Bloka biezums: no 8 mm līdz 65 mm.


Papildus īpašai vāka pēcapstrādei piedāvājam arī:

- daļējo 3D UV lakošanu;

- dažādu krāsu un toņu karstspiedes folijas;

- kongrēvu un dobspiedi dizaina elementu izcelšanai.Comments


bottom of page