Grāmatu druka mazā tirāžā!


Vai varu izdot grāmatu tikai saviem draugiem un paziņām? Vai var nodrukāt grāmatu nelielā tirāžā? Vai ir iespējams nodrukāt atmiņu grāmatu tikai savai ģimenei?


Šādus jautājums mēs dzirdam bieži. Aizvien vairāk cilvēki interesējas par grāmatu druku nelielā tirāžā. Mazas tirāžas agrāk nebija iespējamas, jo sagatavošanas izmaksas bija mērāmas simtos eiro. Lai grāmatu druka būtu rentabla, tirāžai bija jābūt 500-1000 eksemplāri vai vairāk.


Pateicoties drukas tehnoloģiju attīstībai, mūsu vidējā grāmatu tirāža ir 100-200 eksemplāri. Dažreiz tiek pasūtītas tikai 20 vai 50 grāmatas. Svarīgi pateikt, ka mazo tirāžu grāmatas kvalitāte ne ar ko neatšķiras no lielo tirāžu grāmatām. Arī mazajām tirāžām varam piedāvāt cieto vāku sējumus, šūtas iekšlapas, īpašo vāka pēcapstrādi ar karstspiedes folliju, ar dobspiedi vai kongrevu, kā arī daļējo UV laku! Visas tās pašas augstās kvalitātes prasības, kas drukājot 1000 eksemplārus un vairāk!

Un, ja kādreiz pirmā tirāža tiek izpārdota, vai vienkārši beigusies - tad vienmēr pastāv iespēja atkārtot tirāžu un nodrukāt nepieciešamo skaitu vēlreiz!


Attīstoties grāmatu drukai, arī drukas failu sagatavošana ir raitāka un ātrāka. Mūsu speciālisti rūpīgi uzklausa pasūtītāja vēlmes un piemeklē atbilstošāko risinājumu. Pašam autoram vai pasūtītājam nav jābūt speciālistam grāmatu izdošanā – to visu paveiks izdevniecības darbinieki.Lai vieglāk orientēties grāmatas izdošanas procesā, mēs visus iespējamos pakalpojumus esam sadalījuši tādos kā produktos, kur atkarībā no paša pasūtītāja vajadzības (un iespējām) – viņš var izvēlēties vai arī neizmantot.


Lūk, mūsu izdevniecības pakalpojumu klāsts:

· teksta rediģēšana;

· teksta korektūra;

· iekšlapu maketēšana;

· vāka dizains;

· druka;

· e-grāmatas (E-pub faili)

· audio grāmatas;

· izplatīšana grāmatu veikalos;

· reklāma un mārketings


Bieži mūsu autori paši ir spējīgi uzņemties grāmatas teksta gramatikas pārbaudi un tādā veidā ietaupa uz rediģēšanas izmaksām. Līdzīgi arī ar maketēšanu – ir pasūtītāji, kas paši gatavo iekšlapu drukas failus. Šajā gadījumā tiek ietaupīts uz failu sagatavošanas izmaksām. Tomēr mūsu aicinājums būtu - vienmēr izmantot profesionāļu darbu, jo tikai tā mēs varam garantēt, ka rezultāts būs izcils un gandarījums būs gan pasūtītājam gan grāmatas lasītājiem!Drukāt grāmatu digitāli un nelielā tirāža, nozīmē arī domāt par vidi un ekoloģiju. Mazo tirāžu druka nozīmē patērēt tikai tik resursus, cik nepieciešams un nedrukāt lielas tirāžas tikai tāpēc, lai iegūtu zemāku pašizmaksu. Digitālā grāmatu druka ir videi draudzīga no visiem aspektiem – mazāk izejmateriālu, mazāk elektroenerģijas, mazāk atgriezumu, mazāk atlikumu, mazākas transporta izmaksas, utt.


Ja esat izlēmis izdot savu grāmatu, tad izdevniecība “Sava grāmata” jums palīdzēs! Mums ir grāmatu izdošanas komplekts, kas izmaksā tikai EUR 239,00! Šeit varat uzzināt vairāk: https://www.savagramata.lv/izdeveja-komplekts


Būsim priecīgi, ka varam strādāt ar jūsu darbu un radīt unikālu un personīgu grāmatu!


Lai uzzinātu vairāk par savas grāmatas izdošanu kā arī iegūtu piedāvājumu ar izmaksu aprēķinu, rakstiet mums: info@savagramata.lv, vai zvaniet: 22813744. Vairāk var uzzināt mūsu mājas lapā: www.savagramata.lv

1,413 views