top of page

Grāmatu ieplēvošana

Kā rīkoties, kad vēlaties savai grāmatai gaišus auduma vākus, tomēr baidāties, ka grāmatas eksemplāri varētu nosmērēties pirms vēl nonāks pie saviem lasītājiem?


Mēs iesakām izmantot grāmatu ieplēvošanu – tā ir katra eksemplāra apvilkšana izmantojot vakuma ieplēvošanas metodi, kur plēves apvalks tiek karsēts līdz izveido ciešu blīvējumu, izturīgu aizsargbarjeru.


Šāds plēvojums, pirmkārt, pasargās jūsu grāmatu no bojājumiem un netīrumiem transportēšanas un uzglabāšanas laikā, uzturot tās savā labākajā stāvoklī. Tomēr tam ir arī daudz citu priekšrocību. Te dažas no tām:

  • Katrs grāmatas lietotājs varēs būt drošs, ka viņa eksemplārs ir pilnīgi jauns un neviens to vēl nav lietojis.

  • Salīdzinot ar citiem iepakojuma materiāliem, ieplēvošana ir ekonomiska un izdevīga izvēle.

  • Ieplēvošanā nav nozīmes, kādā izmērā ir grāmata – tajā var iepakot biezas, plānas, lielas un mazas grāmatas – plēve pielāgosies jūsu darba apjomam.

  • Plēvojums neaizņem papildu vietu un grāmatu nesabojās berze vai iespējamie netīrumi, piemēram, ja pārnēsāsiet to savā somā.


Grāmatas ieplēvošana nav sarežģīts process un gadījumā, ja svarīgi termiņi, tas jūsu grāmatas izgatavošanu neaizkavēs. Process tiek veikts pusautomātiski, kur cilvēks pārbauda katra mašīnas ieplēvotā eksemplāra kvalitāti.


Šī pakalpojuma izmaksas ir atkarīgas no vairākiem aspektiem – grāmatas izmēra, biezuma un tirāžas. Lai saņemtu personalizētu piedāvājumu, droši sazinieties ar mums!


Comments


bottom of page