top of page

Grāmatu izdot var ikviens!Ja esat kādreiz sapņojuši par savas grāmatas izdošanu, tomēr atmetuši šim sapnim ar roku, jo process licies pārāk dārgs un sarežģīts, tad mēs vēlamies šo viedokli mainīt. Attīstoties modernajām tehnoloģijām, tās ir ienākušas arī grāmatu izdevniecībā, līdz ar to droši varam apgalvot, ka tagad grāmatu izdot var ikviens!

Izdevniecībā “Sava grāmata” jums ir iespēja saņemt visus nepieciešamos izdevniecības pakalpojumus arī tad, ja vēlaties nodrukāt vien 20 vai 30 grāmatas. Profesionāli sagatavots grāmatas makets, vāka dizains un drukas faili būs garantija, ka grāmata izdosies brīnišķīga un tieši tāda, kādu jūs to vēlēsieties, jo visi procesi tiks abpusēji saskaņoti. Turklāt mēs piedāvājam arī grāmatas stilistisko un tekstuālo rediģēšanu, ja gadījumā gribēsiet, lai jūsu tekstu pirms drukāšanas pārskatītu arī attiecīgās jomas speciālists.

Uz visiem jūsu neskaidrajiem jautājumiem atbildēs profesionāls projektu vadītājs, nodrošinot, lai tiktu izdarīta pareizā izvēle attiecībā uz papīru, sējuma veidu, druku un citiem nozīmīgiem grāmatas aspektiem.

Mēs aicinām jūs pievienoties jau vairāk nekā tiem 300 autoriem, kas ir izbaudījuši šo savas grāmatas izdošanas prieku!

Vairāk informācijas par savas grāmatas izdošanu aicinām iegūt mūsu mājaslapā: www.savagramata.lv

Jautājumu gadījumā, kā arī lai iegūtu piedāvājumu ar izmaksu aprēķinu savai grāmatai, rakstiet mums: info@savagramata.lv.Comments


bottom of page