top of page

Kā pārdot savu e-grāmatu Amazon


Ja esat sarakstījis/-usi grāmatu angļu valodā un vēlaties, lai tā nonāktu pie pēc iespējas vairāk lasītājiem, tad pasaulē lielākais tiešsaistes mazumtirgotājs Amazon ir labākā vieta, kur savu grāmatu izplatīt.


Pirmais solis, lai grāmata varētu nonākt pie potenciālajiem lasītājiem, ir e-grāmatas izveide. Tā tiek izveidota ePub formātā un tādējādi var tikt augšupielādēta Amazon platformā Kindle sadaļā. Tālāk darbs šajā veikalā tiks parādīts kā e-grāmata, kuru jebkurš interesents varēs iegādāties, uzreiz lejupielādēt un ķerties pie lasīšanas!


Mēs piedāvājam ne tikai izveidot jūsu e-grāmatu, bet arī ievietot to pārdošanai Amazon tīklā.

Kā jau minēts augstāk, grāmatai, un līdz ar to arī manuskriptam, noteikti ir jābūt angļu valodā.*


Priekšrocības e-grāmatas pārdošanai Amazon:

  • Pats galvenais – plaša auditorija, jo Amazon platforma ir tik milzīga, ka jūsu e-grāmatu varēs iegādāties lasītāji visā Eiropā, ASV un pat Japānā.

  • Autortiesības – publicējot savu e-grāmatu jūs pilnībā paturat tiesības uz to.

  • Ātra publicēšana. Nereti, lai grāmata nonāktu pārdošanā veikalos, nepieciešams ilgāks laika posms, bet izmantojot Amazon platformu, publicēšanas process ir ļoti ātrs.


Amazon (Amazon.com) ir pasaulē lielākais tiešsaistes mazumtirgotājs, kas sākotnēji tika izveidots tieši kā tiešsaistes grāmatu tirdzniecības uzņēmums. Tagad tas ir kļuvis par interneta biznesa uzņēmumu, kas galvenokārt ir vērsts uz e-komercijas, digitālās straumēšanas un mākslīgā intelekta (AI) pakalpojumu nodrošināšanu.


*Ja nepieciešams, piedāvājam arī kvalitatīvu grāmatas tulkojumu.


Aicinām sūtīt savas grāmatas manuskriptu uz info@savagramata.lv un uzzināt vairāk!

bottom of page