#Konkurss! Izdod savu grāmatu!


Šis ir pirmais mūsu Facebook konkurss, kura laikā atradīsim to laimīgo, kurš izpildot visus konkursa noteikumus, būs ticis pie iespējas izdot pašam savu grāmatu - pilnīgi bez maksas!


Konkursa noteikumi:

1) Mūsu Facebook mājas lapā Facebook/Savagramata jāatrod konkursa ieraksts/ziņa un jāveic sekojošas darbības:

- Jāsāk sekot Facebook/Savagramata lapai;

- Jādalās ar šo ierakstu/ziņu savā Facebook lapā;

- Daloties ar šo ierakstu, komentāros jāierakasta (jāietago) 3 savi draugi, kuri arī vēlātos izdot savu grāmatu. Piemēram, @atisbaumanis.

2) Konkursa dalībniekam jābūt sasniegušam vismaz 16 gadu vecumu;

3) Konkursa uzvarētājs tiks paziņots 31.10.2019.

4) Konkursa uzvarētājam līdz 31.12.2019, jāiesniedz savas grāmatas manuskripts MS Word failā, sūtot to uz izdevniecības e-pastu: info@savagramata.lv.

5) Izdevniecības izsludinātais konkurss attiecas tikai uz teksta grāmatām, vai grāmatām, kurās ir melnbaltas bildes, fotogrāfijas, zīmējumi. Konkurss neattiecas uz krāsaino albumu vai foto grāmatu druku.

6) Izdevniecība apņemas sagatavot grāmatas maketu un vāka noformējumu (pirms drukas saskaņojot to ar autoru), piešķirt darbam ISBN kodu.

7) Drukātās grāmatas specifikācija:

- A5 (148 x 210 mm) formāts;

- Max lappušu skaits: 250 lpp

- Iekšlapu druka: melnbaltas

- Sējuma veids: mīkstie vāki, līmētas iekšlapas

- Vāka druka: krāsains vāks + lamināts

- Tirāža: 17 eksemplāri

8) Izdevniecība apņemas izdot tikai tādu darbu, kura saturs nav naidu rosinošs vai citus aizskarošs, kā arī atbilst vispārpieņemtām pieklājības normām.

9) Izdevniecība apņemas izdot grāmatu 30 dienu laikā pēc iekšlapu un vāka maketa saskaņošanas ar autoru.

10) 10 autoreksemplāri tiek nosūtīti autoram uz viņa norādīto adresi un 7 eksemplāri tiek nodoti Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, saskaņā ar likumu par obligātajiem eksemplāriem.

11) Autoram ir pieejams PDF fails ar iekšlapām un vāku, kā arī autors par atsevišķu samaksu var pasūtīt papildus eksemplāru druku Izdevniecībā, par cenu atsevišķi vienojoties.


Lai veicas! :)

264 views