top of page

Pilns izdevniecības serviss jūsu grāmataiKopš 2015. gada izdevniecībā "Sava grāmata" ir izdotas vairāk nekā 400 grāmatas. Izdotie darbi ir ļoti dažādi gan pēc satura gan grāmatas tehniskajiem parametriem. Lielākā daļu autoru izvēlas pilnu izdevniecības servisu, kas sevī ietver teksta rediģēšanu, iekšlapu maketēšanu, vāka dizaina izstrādi, druku, kā arī citus pakalpojumus. Lai grāmata izdotos, ir ļoti svarīgi, lai visos šajos darba posmos autoram būtu profesionāls atbalsts un individuāla pieeja. Mūsu izdevniecība nodrošinās, lai savas grāmatas izdošana jums būtu aizraujošs un patīkams process un jūs būtu pilnībā apmierināti ar mūsu sadarbības galarezultātu.


“Sava grāmata” pilns izdevniecības serviss nodrošina šādus pakalpojumus:


Teksta korektūra un rediģēšana.

Grāmatas rediģēšanai piesaistām attiecīgās literārās jomas speciālistus. Rediģēšana ir teksta labojumi pēc būtības un satura. Korektūra ir stila, gramatisko un interpunkcijas kļūdu labošana.


Iekšlapu maketēšana.

Piedāvājam profesionālu iekšlapu maketa izstrādi – dažādus maketu variantus, no kuriem varēsiet izvēlēties sev patīkamāko un savām vēlmēm atbilstošāko. Maketēšanu veic savas jomas profesionāļi, nodrošinot, ka ikviena grāmata tiek sagatavota atbilstoši poligrāfijas prasībām, tipogrāfijas specifikai un pats galvenais – nodrošinot skaistu galarezultātu.


Vāka dizaina izstrāde.

Grāmatu vāku dizainus mūsu izdevniecībā sagatavo profesionāli mākslinieki. Parasti mēs klientam piedāvājam vairākus variantus, no kuriem ir iespējams izvēlaties sev tīkamāko. Pastāv iespēja vāku veidot arī pēc klienta idejām un sagatavotiem materiāliem (fotogrāfijas, zīmējumi utt.).


ISBN numurs / svītrkods.

ISBN piešķir gan tradicionālajiem, gan elektroniskajiem monogrāfijas tipa izdevumiem – grāmatām, brošūrām, rakstu krājumiem, kartēm u.c. Parasti ISBN piešķiršana ir maksas pakalpojums, bet mūsu izdevniecības autoriem papildu maksa par to netiek prasīta.


Grāmatu druka.

Piedāvājam grāmatu druku gan klasiskajā ofseta tehnoloģijā gan digitālajā. Ofsetā drukāsim, ja tirāža būs virs 500 grāmatām, bet digitālo druku iesakām tad, ja vēlaties kaut tikai vienu grāmatu. Kvalitātes atšķirības nebūs – gan vienā gan otrā gadījumā grāmata tiks nodrukāta pēc visaugstākajiem kvalitātes standartiem.


E-grāmatas izveide.

Mēs piedāvājam izveidot E-grāmatu, kuru varēs lasīt visās elektroniskajās ierīcēs, kas atbalsta E-grāmatu lietošanu. Jūsu grāmata būs pieejama visiem interesentiem, kuri priekšroku dod grāmatu lasīšanai ierīcēs.


Audio grāmatas izveide.

Ja izvēlēsieties izveidot savam darbam audio grāmatu, tā palīdzēs sasniegt plašāku lasītāju / klausītāju loku jūsu grāmatai. Audio grāmatas tiek ierakstītas MP3 formātā un šo darbu veic profesionāli aktieri ar lielu pieredzi audio materiālu veidošanā.


Grāmatu izplatīšana.

Mēs grāmatas ne tikai izdodam, bet arī palīdzam ar to izplatīšanu tirdzniecības vietās. Mūsu izdevniecības ietvaros iespējams noslēgt izplatīšanas līgumus ar tirdzniecības tīkliem Jānis Roze, Globuss, vairumtirdzniecības uzņēmumu Latvijas grāmata.

Tāpat arī visas mūsu autoru grāmatas var tikt piedāvātas lasītājiem internetveikalā www.buki.lv bez papildus samaksas!


Mārketings un reklāma.

Pateicoties reklāmas aktivitātēm, kuras piedāvājam veikt sociālajos tīklos, tikko izdota grāmata būs pamanāma un lasītāji to ievēros. Paralēli reklāmai piedāvājam arī mārketinga atbalstu dažādu drukas darbu veidā, piemēram, reklāmas pastkartes ar grāmatas attēlu un grāmatzīmes ar grāmatas vizuālo noformējumu.


Plašāk par grāmatu izdošanu izdevniecībā “Sava grāmata” aicinām lasīt šeit: https://www.savagramata.lv/gramatas-izdosana


Lai iegūtu piedāvājumu ar izmaksu aprēķinu tieši savai grāmatai, rakstiet mums: info@savagramata.lv vai zvaniet: 22813744.


Comments


bottom of page