top of page

"Sava grāmata" lielāko Latvijas izdevniecību statistikāPateicoties mūsu autoru lojalitātei un jaunajiem autoriem, kuri savu pirmo grāmatu izdošanu uztic veikt tieši mums, kopīgiem spēkiem 2021. gadā esam paveikuši daudz laba darba. Tā rezultātā jau atkal esam iekļuvuši starp 10 lielākajām Latvijas izdevniecībām pēc izdoto grāmatu skaita.


2021. gadā izdevniecībā “Sava grāmata” klajā nākušas 43 jaunas grāmatas, kas jau otro gadu pēc kārtas ļauj mums saglabāt 6. vietu izdevēju sarakstā.


Mūsu mērķi un ambīcijas turpmākajos gados ir kļūt par lielāko un autoru atzītāko pašizdoto grāmatu izdevniecību Baltijā, kas palīdz ikvienam tikt pie savas grāmatas un realizēt sapni par tās izdošanu!


Krājumā “Latvijas izdevējdarbības statistika 2021” pieejami dati par Latvijā publicētajiem izdevumiem (to skaits, tirāža u.c.) apkopotā veidā. Dati par izdevējdarbību Latvijā tiek apkopoti, balstoties uz izdevēju iesniegtajiem Pārskatiem par izdevējdarbību un saņemtajiem obligātajiem eksemplāriem. Krājumā ietverti dati arī par iepriekšējā gadā (2020.) publicētājām grāmatām, ja to obligātie eksemplāri saņemti 2021. gadā.


Plašāka informācija pieejama Latvijas Nacionālajā bibliotēkā: https://dom.lndb.lv/data/obj/file/27340645.pdf


Comments


bottom of page