top of page

Vāka dizains - izcilai grāmatai!

Veiksmīgi izveidots vāka noformējums ir būtiska sastāvdaļa grāmatas dzīves ceļā! Tas vai nu piesaistīs lasītājus, vai atstās vienaldzīgus. Ar vāka dizainu Jūs lielā mērā noteiksiet vai grāmata būs pieprasīta grāmatu veikalos, vai to neievēros.

Tāpēc mēs saviem autoriem piedāvājam vāka dizaina izstādi uzticēt profesionāliem māksliniekiem, kas pārzina jaunākās dizaina tendences grāmatu noformējumā, kā arī pārzina jaunākās drukas tehnoloģijas!

Viens no šādiem jaunumiem grāmatu vāku digitālajā drukā ir baltās un melnās krāsas druka uz speciāliem vāka materiāliem! Tradicionālā digitālā druka nepiedāvā baltas krāsas apdruku, jo drukājot tiek izmantotas tikai CMYK krāsas (zils, sarkans, dzeltens, melns - dažāda šo krāsu kombinācija). Mūsu gadījumā baltā krāsas druka ir īpaša priekšrocība, kas ļaus vāka dizainam izcelties un atšķirties starp citām grāmatām.

Baltās krāsas druka līdzinās, kā karstspiedē uzspiestai baltai matētai follijai un pat rada neliela reljefa sajūtu. Īpaši eleganti izskatās baltās un melnās krāsas kombinācija uz vāka.

Jāatzīmē, ka izvēloties balto apdruku, Jūsu grāmata nepaliks dārgāka. Šādas grāmatas vāka drukas izmaksas būs pavisam tuvu parasta vāka apdrukai (ar CMYK krāsām).

Uz pašreizējo brīdi standarta variantā iespējams izvēlēties sekojošas krāsas vāka materiālus, uz kuriem veikt apdruku:

- Melns

- Balts

- Tumši sarkans

- Tumši zaļš

- Tumši zils

- Pelēks

Tomēr, pēc klāt pievienotā attēla redzams, ka ir iespējams izmantot arī citas krāsas un toņus. Šādi materiāli ir atsevišķi jāpasūta un šajā gadījumā cenas gan var nedaudz mainīties (atkarībā no izvēlētā materiāla).

Ja vēlaties individuālu un īpašu grāmatas vāka dizainu, nāciet pie mums un mēs Jums palīdzēsim! Uzdodiet jautājums un būsim priecīgi atbildēt!

www.savagramata.lv

Comments


bottom of page