baneris_Jul2020_2.png

IZVĒLIES SAVU KOMPLEKTU

PILNA SERVISA IZDEVNIECĪBA

 

AUTORA KOMPLEKTI

Lai atvieglotu orientēšanos visās izdevniecības niansēs un tās sniegtajos pakalpojumos, esam izveidojuši četrus dažādus Autora komplektus, kas sevī ietver visus pakalpojumus, kas noder autoram savas grāmatas izdošanai. Autora komplekts ir vieglākais veids, kā izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko pakalpojumu kopumu. Viss izdevniecības piedāvājums ir sagrupēts četros dažādos komplektos.

IZDEVĪGAIS

Izcili laba izvēle, ja vēlaties izdot savu grāmatu par minimālām izmaksām! Šajā komplektā ir iekļauts viss tas, kas nepieciešams, lai grāmata būtu pieejama ne tikai Latvijas Nacionālās bibliotēkas katalogā, bet arī nodrukātā veidā! 

- Iekšlapu makets / standarts bez labojumiem

- Vāka dizains / standarts bez labojumiem

- ISBN kods / svītrkods

- 10 eksemplāru druka mīkstajos vākos

- 7 obligātie eksemplāri LNB

239,00 EUR
BRONZA

Bronzas komplekts dod iespēju autoram radīt īpašu grāmatu ar individuālu vāka dizainu un iekšlapu maketa noformējumu.  Vēl, vairāk - Jūs savu grāmatu būsiet izdevis visaugstākajā kvalitātē un par viszemākajām izmaksām!

999,00 EUR
SUDRABA

Sudraba komplektā ir iekļauts plašs autoram nepieciešamo pakalpojumu klāsts. Tas palīdzēs izdošanas procesu padarīt par patīkamu un interesantu nodarbi.  

1399,00 EUR
ZELTA

Zelta komplektā ir viss, ko autors vēlas - sākot ar profesionālu konsultāciju grāmatas izdošanā, individuālu grāmatas dizainu, teksta redaktoriem, korektoriem un beidzot ar mārketinga atbalstu un izdotās grāmatas reklāmu!

2499,00 EUR

SALĪDZINI KOMPLEKTUS

KONTAKTI

Tel.: +371 22813744

info@savagramata.lv

SEKO MUMS

© 2019, Sava grāmata izdevniecība