top of page

Sava Grāmata

Mēs palīdzēsim realizēt sapni par savu grāmatu!

6.png
Mūsu stāsts

Izdevniecība “Sava grāmata” dibināta 2015. gadā ar ideju un mērķi sniegt iespēju ikvienam autoram izdot savu grāmatu. Jau kopš pirmā mūsu darbības gada ierindojamies starp TOP10 Latvijas izdevniecībām pēc izdoto grāmatu skaita.

 

Mūsu uzdevums ir nodrošināt pilnu izdevniecības servisu – sākot ar autora manuskripta rediģēšanu, vāka dizaina un maketa izstrādi, beidzot ar izdotās grāmatas druku un reklāmu. Tāpat piedāvājam arī elektronisko grāmatu izdošanu un audio grāmatu izveidi.

 

Mēs lepojamies ar individuālu pieeju un personīgu attieksmi pret katru mūsu autoru un sadarbības partneri. “Sava grāmata” izdevniecībā ikviens var tikt pie tieši tāda rezultāta savas grāmatas formā, kādu vēlas, turklāt regulāri sekojot līdzi darbības procesiem.

Strādājot ar mums, jūs sapratīsiet, ka grāmatas izdošana var būt interesants un patīkams process ‒ mēs palīdzēsim, atbalstīsim un darīsim to ar lielāko prieku!

 

“Sava grāmata” izdevniecībā iespējams izdot dzeju, romānu, atmiņu pierakstus, memuārus, ģimenes vēsturi, ceļojumu aprakstus, pavārgrāmatas un daudz ko citu! Visu, ko esat radījis rakstot, ir iespējams izdot grāmatas formātā.

 ​

“Sava grāmata” birojs atrodas Gaujas Nacionālā parka ieskautajā Cēsu pilsētā. Lielākoties ar saviem klientiem strādājam attālināti, bet viņi vienmēr ir laipni aicināti arī paciemoties mūsu mājīgajā birojā.

 

Lai top!

Sazinies ar mums!

Raksti ziņu mums un mēs priecāsimies atbildēt!

Raksti mums ziņu

Paldies!

Izdevniecība SIA "Sava grāmata"
Reģistrācijas Nr: 40103839194

Birojs: Raiņa iela 25, Cēsis, LV-4101


Banka: Luminor
Konts: LV65RIKO0000084262932
SWIFT: RIKOLV2X

bottom of page