top of page

Audiogrāmata – moderns formāts jūsu grāmataiMūsdienu steidzīgajā ritmā reti kad izdodas atrast laiku, lai apsēstos ar grāmatu klēpī un veltītu tai kādu laiku nedalītas uzmanības. Tādēļ arvien populārākas kļūst audiogrāmatas, kas nepiesien lasītāju jeb klausītāju vienai vietai, kā arī ļauj paralēli veikt vēl kādu darbību.


Audiogrāmatu formāts ļauj reizē ar vērtīgā grāmatas satura ieguvi nodarboties ar sportu, vadīt automašīnu, gatavot ēdienu vai vienkārši pastaigāties. Varbūt kādam labāk patīk uztvert informāciju aizvērtam acīm, lai to labāk spētu vizualizēt; tad audiogrāmatas būs tieši laikā. Cilvēkiem, kam vislabāk attīstīta ir tieši dzirdes uztvere, audiogrāmatas turklāt iespiežas atmiņā labāk, nekā lasīti teksti.


Mēs, izdevniecība “Sava grāmata”, piedāvājam izdot jūsu grāmatas ne tikai to klasiskajā formātā, bet arī kā audiogrāmatas – tās palīdzēs jūsu darbam sasniegt plašāku lasītāju jeb klausītāju loku!


Audiogrāmatas tiek ierakstītas MP3 formātā, līdz ar to ir klausāmas teju caur jebkuru viedierīci – datoru, planšeti vai telefonu. Audiogrāmatu ierakstu veic profesionāli aktieri ar lielu pieredzi audio materiāla veidošanā. Vai esat kādreiz iztēlojušies, kā jūsu radītais teksts skanētu aktiera lasījumā?


Audiogrāmatu izveides cenas ir atkarīgas no grāmatas teksta apjoma un katram konkrētam gadījumam mēs sagatavojam īpašu piedāvājumu!


Pavairosim mūsu pašu un mūsu lasītāju pieredzi, izdodot audiogrāmatas!

Vairāk par dažādām iespējām savas grāmatas izdošanā uzziniet mūsu mājaslapā: https://www.savagramata.lv/gramatas-izdosana


Jautājumu gadījumā, kā arī lai iegūtu piedāvājumu ar izmaksu aprēķinu savai grāmatai, rakstiet mums: info@savagramata.lv


Comments


bottom of page