top of page

Izdevniecība "Sava grāmata" starp lielākajām izdevniecībām Latvijā.


Pateicoties mūsu autoru uzticībai un kopīgam darbam, pagājušā gadā esam ierindojušies starp 10 lielākajām izdevniecībām Latvijā, pēc izdoto nosaukumu skaita. Lai arī nevaram lepoties ar lielām tirāžām - galvenais, ka mūsu autoriem ir iespēja savu darbu izdot grāmatas veidā un padarīt to pieejamu plašam lasītāju lokam! Paldies Jums par to!

Pagājušā gadā esam izdevuši kopā 40 darbus (nosaukumus), kas ļāvis kopējā statistikā pakāpties par 3 vietām un ierindoties jau 7. Mūsu mērķis un ambīcijas uz nākamajiem gadiem ir kļūt par lielāko un autoru atzītāko pašizdoto grāmatu izdevniecību Baltijā, kas palīdz ikvienam tikt pie savas grāmatas un realizēt savu sapni par tās izdošanu!

Krājumā “Latvijas izdevējdarbības statistika 2018” pieejami dati par Latvijā publicētajiem izdevumiem (to skaits, tirāža u.c.) apkopotā veidā. Dati par izdevējdarbību Latvijā tiek apkopoti, balstoties uz izdevēju iesniegtajiem Pārskatiem par izdevējdarbību un saņemtajiem obligātajiem eksemplāriem. Krājumā ietverti dati arī par iepriekšējā gadā (2017.) publicētajām grāmatām, ja obligātie eksemplāri saņemti 2018. gadā. Sīkāka informācija pieejama LNB: https://dom.lndb.lv/data/obj/file/27340645.pdf

Comentários


bottom of page